Při navrhování dětského pokoje pro dvě děti je důležitější věc k zapamatování o tom, že malé děti — jedná se o samostatné osobnosti. Chtějí mít své vlastní věci, které budou patřit jen jim. Takže bude to prostě skvělé, pokud se vám přesto podaří v jedné místnosti umístit dvě samostatné ložnice a pracovní prostor.

Podívejme se na způsoby uspořádání nábytku a zónování prostoru v dětském pokoji pro dvě děti s malým rozdílem ve věku.
1. Dvě postele vedle

Umístěte dvě dětské postele vedle, symetricky navzájem. Pokud máte zájem, můžete rozdělit z noční , komodou nebo .

Koupelna dvou dívek:

Obě dívky v pořádku, mohou si spolu v místnosti s závěsy, a ozdobami. S největší pravděpodobností v tomto smyslu jejich zájmy . Umísti mezi postelemi své oblíbené knihy, hračky, nebo jen holčičí dekorace.

Pokoj dvou chlapců:

Pro dva kluky prostředí by mělo být více low-key. Postele lze umístit dětské matrace stejně na skříň nebo komoda dát neutrální stolní lampa a budík.

Pokoj chlapce a dívky:

Pokud je v jednom dětským spolu žijí a dívka a chlapec, zkuste maximalizovat prostor mezi jejich postelemi. U dětí s největší pravděpodobností mají různé zájmy a představy o tom, co by mělo být na noční a jeho vnitřek. Proto je lepší buď rozdělit na vlastnictví a poskytnout každému dítěti na , nebo dát ji do užívání jednomu z dětí a druhé, řekněme, přidělit více místa ve skříni.
2. Patrová postel

Jedním z nejvíce šetrné, pokud jde o využití prostoru je patrová postel. To je ergonomický a při správném zdobení textilem, může vypadat velmi útulný. Poskytněte svým dětem svobodu si zvolit, kdo a kde bude spát. V případě, že tuto otázku nemohu dohodnout smírně, můžete jednoduše domluvit se s dětmi, že se budou měnit místa jednou za šest měsíců, například.

Reklamy